Bine ai (re)venit pe ngz.ro !

Înregistrează-te acum pentru a avea acces la toate facilitățile forumului. Odată înregistrat și autentificat, vei fi capabil să creezi subiecte, să răspunzi la subiectele existente, să trimiți mesaje private, să-ți modifici profilul și multe altele. Dacă ai deja un cont, loghează-te, altfel inregistreaza-te.

Contact fondatori: TYBY / Allow

Informatii


Autentifică-mă automat la fiecare vizită


Prima pagină[NGZ.RO] FORUM OFICIALCereri Rank

Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  Pagina 1 din 1
[ View Topic Options ] [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
 Subiectul mesajului: Cerere Administrator
MesajScris: 28 Apr 2015, 17:30 
Skill +0
Skill +0
Avatar utilizator
Membru din: 28 Apr 2015, 17:24
Mesaje: 1
[*]Nick : CosmiN
[*]Varsta : 15 ani
[*]Posturi : -
[*]Contact : Y!M: cosmin.cos16
[*]Experienta [ Ani / Zile ] : 2 ani jumatate
[*]Grad actual : membru
[*]Grad dorit : Administrator
[*]De ce vrei acest rank ? : aduc un server acum si peste 1 saptamana mai aduc 1 sv asta acum il am respawn (dau link GameTracker pm daca e nevoie) e semi-populat + membrii pe care ii aduc (minm 30 in 5 zile) .... am 4 ani experienta in amxmodx si 2 ani in ftp, am avut 2 comm renumite una mi s-a inchis chiar acum (daca e nevoie dau nume prin pm) si mai pot ajuta cu suport technic, teme, ... si am expererienta in IPB si phpBB cum am spus (daca ma acc nu o sa regreti sa vezi doar punema la incercare)
[*]Cu ce ne vei ajuta ? : cu 2-3 server (1 acum 2 peste 1 saptamana respectiv 2)

PS: Vin cu primul sv de cs daca ma acc acum ca Administrator si cu celalalt vin peste o saptamana si am mai discutat si cu varumeo (cu el am sv) si s-ar putea sa mai iau si unu classic ! E alegera ta


Profil
  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cerere Administrator
MesajScris: 29 Apr 2015, 19:27 
Skill +2
Skill +2
Avatar utilizator
Membru din: 16 Ian 2015, 19:14
Mesaje: 270
Okay , Bravo clap dar pt ce Administrator ?
Fa posturi , implicate in proiecte , pentru sv vorbeste cu TIBY sau Allow si daca o sa faci posturi ( 50 minim ) o sa primesti Moderator ( eu cred ca e destul )
P.S Daca vrei sv pe forumul acesta fa cerere DNS

Momentan ai un :contra:
incearca sa faci ce ti-am zis :)

NGZ Signature
Imagine
Imagine




Profil
  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cerere Administrator
MesajScris: 19 Iun 2015, 12:52 
Skill +3
Skill +3
Avatar utilizator
Membru din: 17 Ian 2015, 12:49
Mesaje: 311
Localitate: Torino
:contra: Ma daca vrei administrator fa posturi implicate mai mult ok!

NGZ Signature
Nimic nu e pentru totdeauna. Cafeaua se răcește, fumul se risipește, timpul trece și oamenii se schimbă.♥

Imagine




Profil
  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 3 mesaje ] 


Cine este conectat

 

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Mergi la: