Bine ai (re)venit pe ngz.ro !

Înregistrează-te acum pentru a avea acces la toate facilitățile forumului. Odată înregistrat și autentificat, vei fi capabil să creezi subiecte, să răspunzi la subiectele existente, să trimiți mesaje private, să-ți modifici profilul și multe altele. Dacă ai deja un cont, loghează-te, altfel inregistreaza-te.

Contact fondatori: TYBY / Allow

Informatii


Autentifică-mă automat la fiecare vizită


Prima pagină[NGZ.RO] FORUM OFICIALPrezentari

Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  Pagina 1 din 1
[ View Topic Options ] [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
 Subiectul mesajului: [Prezentare] Ryan_
MesajScris: 26 Mar 2018, 14:00 
Skill +0
Skill +0
Avatar utilizator
Membru din: 23 Mar 2018, 15:25
Mesaje: 8
*Prenume : Vicentiu-Alexandru
*Varsta : 15 ani
*Nick cs : Ryan_
*De unde ai auzit de noi?: Nu mai tin minte
*Sex : Masculin
*Ocupatie : Ma ocup cu moderarea/administrarea comunitatilor noi sau comunitatilor care sunt in cadere libera, incercand sa le ridic
*Poza cu tine (opţional): -
*Ce altceva ne mai poti spune despre tine: Ma numesc Stinga Vicentiu-Alexandru, am varsta de 15 ani si locuiesc in Craiova, judetul Dolj, oras frumos, mare si plin de fete frumoase. Sunt un baiat simplu, prietenos, calm, poate uneori timid si intotdeauna serios. Sunt foarte punctual si imi place foarte mult ca si cel cu care trebuie sa fac o treaba sa fie punctual. Nu imi place sa intru in probleme sau sa ma cert. Stiu ce este respectul, ce inseamna a iti respecta colegii si a colabora cu acestia. Dintotdeauna am mers pe principiul "Respecta si vei fi respectat". Imi iubesc familia si tin la prietenii mei. Imi place sa ma distrez cu prietenii si sa ne ajutam reciproc. Ma descurc bine la scoala, iar in timpul liber imi place sa ma joc un joc multiplayer cu prietenii, ori sa ies pe afara, la un fotbal sau la un volei... Imi place sa duc treburile pana la bun sfarsit, sa nu las lucrul neterminat daca m-am apucat de el si sa imi organizez planurile din timp. Imi place sa ascult muzica si sa vizionez multe filme. Genurile mele preferate de muzica sunt, trap, electro house, rap.Imi plac filmele de actiune, groaza, aventura si comediile. Nu prea m-am omorat niciodata cu lectura, imi plac mai mult filmele deoarece in carti sunt prea multe pasaje descriptive, iar pentru mine unele detalii sunt nesemnificative, dar nu toate. Nu zic ca nu citesc, nu, ci doar ca filmele mi se par mai interesante. Ca sport prefer, desigur, fotbalul. Imi place sa-mi fac noi prieteni si sa invat din greseli. Rareori ma supar sau ma enervez. Am simtul umorului, dar niciodata nu intrec masura cu gluma. Nu imi place cand cineva isi bate joc de munca mea sau a altcuiva. Ma integrez foarte repede in colectiv. Hobby-ul meu in ultimul timp a fost SAMP-ul pentru ca mi-am dorit sa intru intr-o factiune foarte mult, dar in viata reala fotbalul este un hobby pentru mine. In afara de SAMP, ma mai joc Counter-Strike, in general, jocuri multiplayer pe care le pot juca impreuna cu prietenii mei. Sunt o persoana de incredere si comunicativa. Sunt mereu dispus sa invat lucruri noi. Nu imi plac minciunile, mincinosii sau pacalicii. Sunt un tip foarte energic si vesel. Imi place sa vorbesc cu oricine, indiferent de cine este. Imi place sa ajut pe fiecare cum pot. Am multi prieteni de treaba alaturi de care ma simt bine si in largul meu. Inainte de a face ceva, mai intai ascult parerile fiecaruia, iar abia apoi fac ce consider ca trebuie facut. Apreciez ajutorul primit de fiecare data si niciodata nu uit ca l-am primit. Niciodata nu uit de unde am plecat si nu intorc spatele celui care m-a ajutat. Respect standardele impuse de ceilalti, dar imi place ca si ale mele sa fie respectate la randul lor. Incerc de fiecare data sa imi fac treaba pe cat mai bine posibil pentru a ii multumi pe cei din jur si, totodata, si pe mine. Pe oriunde merg, incerc sa las o impresie cat mai buna despre mine. Sunt gata sa invat mereu cate ceva, oriunde si de la oricine.


Profil
  
 
 Subiectul mesajului: Re: [Prezentare] Ryan_
MesajScris: 26 Mar 2018, 14:14 
Co-Administrator
Co-Administrator
Avatar utilizator
Membru din: 27 Oct 2015, 22:24
Mesaje: 486
:welcome:

NGZ SignatureImagine



Profil
  
 
 Subiectul mesajului: Re: [Prezentare] Ryan_
MesajScris: 26 Mar 2018, 18:54 
Administrator
Administrator
Avatar utilizator
Membru din: 17 Iun 2012, 15:24
Mesaje: 723
:welcome:

NGZ Signature
ImagineImagine

Imagine Imagine




Profil
  
 
 Subiectul mesajului: Re: [Prezentare] Ryan_
MesajScris: 13 Sep 2018, 14:27 
Co-Administrator
Co-Administrator
Avatar utilizator
Membru din: 27 Oct 2015, 22:24
Mesaje: 486
:closed: INACTIVITATE

NGZ SignatureImagine



Profil
  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 4 mesaje ] 


Cine este conectat

 

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Mergi la:  
cron