Bine ai (re)venit pe ngz.ro !

Înregistrează-te acum pentru a avea acces la toate facilitățile forumului. Odată înregistrat și autentificat, vei fi capabil să creezi subiecte, să răspunzi la subiectele existente, să trimiți mesaje private, să-ți modifici profilul și multe altele. Dacă ai deja un cont, loghează-te, altfel inregistreaza-te.

Contact fondatori: TYBY / Allow

Informatii


Autentifică-mă automat la fiecare vizită


Prima pagină[NGZ.RO] Counter-Strike SERVERSArena.NgZ.RoCerere Admin/Slot

Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  Pagina 1 din 1
[ View Topic Options ] [ ‹‹ | ›› ]
Autor 
Mesaj: cerere admin <3  
 Subiectul mesajului: cerere admin <3
MesajScris: 27 Sep 2022, 18:42 
Skill +0
Skill +0
Avatar utilizator
Membru din: 25 Apr 2020, 21:33
Mesaje: 7
:welcome: :welcome: :welcome: :welcome: :welcome: :welcome: # Numele :Burduja Ianis
# Steamid (obligatoriu) : Log in or register to see all links !
# Email (obligatoriu) :burdujaianis258@gmail.com
# Varsta :15
# Cu ce ne poti ajuta :Cu banarea codatilor,prinderea oamenilor care injura,etc.
# Stii sa utilizezi forumul?:Da,foarte bine chiar.
# Link-ul cu orele jucate il gasesti aici : -
# Timpul de adminare pe server:3+ ore pe zi
# Stii sa pastrezi un limbaj adecvat pe sever? :Desigur.
# Cuvantul cheie:1tapNGZ

Buna,cred ca maa stii TYBY sunt un admin mai vechi azteca,multi de pe server ma cunosc. Maine fac 15 ani si sunt din iasi si sunt in clasa 9.Am avut admin mai bine 6 luni si toti de pe sv m-au recunoscut si inca ma stiu. Am avut multe teste si evaluare in a 6 si in vara am fost plecat in vacanta. Iar anu acesta l-am terminat cu succes. Mi s-a resetat cam tot pe server. Si TYBY daca vezi acest mesaj sa stii ca eu de acum voi fi activ mereu. Nu mai are cine sa ma opreasca.Apropo am level 10 pe steam. Sper sa fiu din nou acceptat. Momentan am 5 ore dar le fac foarte rapid 30. Mai ales fiind admin.


Profil
  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere admin <3
MesajScris: 02 Oct 2022, 19:28 
Administrator
Administrator
Avatar utilizator
Membru din: 17 Iun 2012, 15:24
Mesaje: 723
Salut , din cate vad ai admin dar pe alt cont de steam , si vad ca pe acel steam ai VAC BAN. Iar eu nu accept persoane care au vac ban. Dai dovada ca ai jucat cu cod.

NGZ Signature
ImagineImagine

Imagine Imagine




Profil
  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2 mesaje ] 


Cine este conectat

 

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Mergi la:  
cron